Liście

PROJEKTY DOMÓW TRADYCYJNYCH

Domki

Jak kupić projekt

Zamówienia projektu można dokonać na kilka sposobów:

  1. za pośrednictwem Internetu
  2. mailem, kontaktując się na adres biuro@lipinscy.pl
  3. wypełniając dostępny przy każdym projekcie FORMULARZ ZAMÓWIENIA.
  4. telefonicznie, dzwoniąc pod jeden z numerów podanych w zakładce KONTAKT.
  5. wysyłając faks z zamówieniem.
  6. projekt można również zakupić w siedzibie firmy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

Każde zamówienie złożone poprzez formularz internetowy potwierdzamy telefonicznie następnego dnia roboczego. Sprawdzamy poprawność wszystkich danych, omawiamy również kwestie płatności i odbioru przesyłki oraz określamy zakres ewentualnych zmian, na które zostanie wydana pisemna, bezpłatna zgoda, dołączana do projektów.

Dokumentacje projektowe wysyłamy na bieżąco zgodnie z kolejnością zamówień. Czas realizacji zamówienia od momentu potwierdzenia do otrzymania przesyłki wynosi od 2 do 3 dni roboczych. W przypadku projektów nowych , których dokumentacja jest w opracowaniu –objętych promocją „Kto pierwszy, ten lepszy” okres ten może być dłuższy - w celu sprawdzenia przybliżonego terminu skontaktuj się z naszą Pracownią.

Projekty wysyłamy firmą kurierską DHL Express. Przesyłka w granicach Polski jest gratis.

Opłatę za projekt można dokonać w momencie odbioru przesyłki u kuriera, lub przelewem z góry. Wybór dokonania płatności należy do Państwa i prosimy o określenie go w momencie potwierdzenia przyjęcia zamówienia. Prosimy nie dokonywać przelewu przed potwierdzeniem z naszej strony.

Ceny brutto (zawierające podatek VAT) poszczególnych dokumentacji, wyrażone w walucie polskiej, są podane przy każdym projekcie na stronie internetowej.