Liście

PROJEKTY DOMÓW TRADYCYJNYCH

Domki

O firmie

Jesteśmy biurem architektonicznym z 20-letnim doświadczeniem, którego podstawą są nasze projekty domów jednorodzinnych. Specjalizujemy się w budownictwie energooszczędnym i jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy gotowe projekty domów energooszczędnych. Nasza wiedza bazuje na doświadczeniu, które wynieśliśmy z zaprojektowania i zrealizowania pierwszego certyfikowanego domu pasywnego w Polsce i Europie Środkowo Wschodniej.

Swoją siedzibę posiadamy we Wrocławiu i mamy również przedstawicieli na terenie całego kraju.

Na rynku projektów gotowych domów jednorodzinnych jesteśmy uznaną i solidną firmą. Posiadamy różnorodną kolekcję ponad 500 projektów cieszących się uznaniem inwestorów i specjalistów. Świadczą o tym liczne wyróżnienia w konkursach i plebiscytach, oraz tysiące realizacji w Polsce i innych krajach Europy.

Wszystkie projekty wykonujemy ze szczególną dbałością o prostą, racjonalną konstrukcję, doskonałe parametry techniczne, nowoczesne technologie grzewcze oraz logiczne układy funkcjonalne czyli o wszystko to, by dom był ciepły zarówno w sensie parametrów technicznych jak i tworzył najlepsze ramy dla ciepła rodzinnego.

Projekty prezentujemy cyklicznie w autorskim ogólnopolskich katalogach „Ciepłe Domy” i „Domy Gotowe”, jak również na łamach wielu ogólnopolskich wydawnictw fachowych. Już niejednokrotnie projekty nasze zyskiwały zaszczytne i miłe dla nas tytuły projektów miesiąca jako najbardziej trafiające w Państwa wyobrażenia o własnym "ciepłym domu", również udział w konkursach na "Dom Dostępny" zaowocował powstaniem domów, które znalazły uznanie wśród fachowców branży budowlanej.

Dzięki współpracy z wieloma firmami z branży budowlanej posiadamy dostęp do nowoczesnych sprawdzonych technologii i szeroko pojętego doradztwa technicznego.

Projekty są chwalone przez inwestorów i osoby adaptujące za wysoką jakość opracowania. Najlepszą rekomendacją dla naszych projektów są oczywiście tysiące domów realizowanych na terenie całej Polski.

Decydując się na wybór projektu z naszego biura możecie być Państwo pewni, że sprawnie i bezproblemowo otrzymacie rzetelną i nowocześnie opracowaną dokumentację, umożliwiającą łatwą realizację inwestycji.

Zachęcamy do kontaktu z nami drogą telefoniczną lub elektroniczną. Postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania i umożliwić ewentualne dostosowanie projektu do indywidualnych potrzeb.